prohlédněte si živou stránku

RUSCONA

Z nuly na tržního lídra během pěti let.

Sdílejte: FB TW


Více o referenci RUSCONA

 1. 01

  Nápad

  Přivést na český trh mladou značku nehtové kosmetiky RUSCONA, která se zformovala na Slovensku v rukou talentované nehtařky Slavomíry Rusnákové. RUSCONA zažívala u našich východních sousedů raketový vzestup, kterého jsme si všimli a vycítili v něm příležitost pro sice saturovaný, ale lehce strnulý český trh.

 2. 02

  Realizace

  RUSCONU Česko jsme spouštěli na konci roku 2016. Eshop, sociální sítě, první promo. Během několika málo měsíců se nám podařilo kombinací technologií, promyšleného marketingu a špičkového zákaznického přístupu vč. logistiky prolomit hranici 100 objednávek za měsíc. Za necelé 3 roky od vstupu RUSCONY na český trh odbavujeme několik tisíc byznysových zákazníků měsíčně a obratově atakujeme nízké desítky milionů korun ročně. A to je začátek.

  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
 3. 03

  Dynamika

  All Day Digital s.r.o. už není pouhý distributor. Jsme podílníkem a partnerem, jsme tvůrci doprovodné značky GLAMORA. Vize RUSCONY dávno přesáhla český a slovenský trh a míří na celo-evropské působení a lídra kategorie. RUSCONA neustále inovuje, společnými silami tvoříme ty nejlepší produkty, posilujeme služby, logistiku a investujeme do nejmodernějších technologií. A míříme daleko výš.


Zapojte se do digitální revoluce

kontaktujte nás