Co děláme

Skvělé firmy a produkty. Tečka :)


Výpis důvodů

Stavíme
firmy

Angličtina pro to má bezva výraz: Out of the box. Jak přiléhavé. Nejsme uzavření v krabici a svázaní pravidly. Vidíme jinak, slyšíme jinak, uvažujeme jinak a vyrábíme "jinačí" výstupy. Nestavíme firmy a značky pro další rok. Uvažujeme v dlouhodobém horizontu a snažíme se vidět příležitosti, které pro ostatní třeba ani neexistují. Někdy to vyžaduje opravdu dlouhý horizont a trpělivost, ale my jsme zvyklí si výsledek odmakat a počkat na něj.

Img

Budujeme
značky

Svůj čas, úsilí a peníze investujeme pouze do dvou věcí: Budování silných koncových značek a vývoje složitých technologií. Značky se v některých ohledech chovají jako lidé. Většinu značek zná jenom hrstka lidí. Pro masy jsou neviditelné. Ty s velkou expozicí pak mají podobný status jako slavní herci či velcí státníci. V lidech vyvolávají emoce, pocit důvěry či nedůvěry, obdiv, úctu nebo i nechuť. Naše značky jsou přátelské, autentické, moderní a slušné.

Img

Designujeme
produkty

Zákaznická podpora, logistika, účetní oddělení, finance, to jsou důležité části každé firmy. Cihly, možná okna či dveře. Produkty a produktový (R&D) vývoj však vnímáme jako pilíře, nosné zdi. Zbourejte nosnou zeď a žuchne vám celá stavba. Proto věnujeme obrovské úsilí vývoji a výrobě produktů. Slušná a poctivá značka totiž stojí na špičkových produktech. Kvalitních, sofistikovaných, ale jednoduchých na používání.

Img

Vylepšujeme
procesy

Proces. Sprosté slovo v každém startupu, nutnost v rozjeté firmě a základní životní esence dynamické velké firmy. Procesy se mění často stejně rychle jako okolní prostředí a velikost firmy nebo produktového portfolia. A proto jsme se naučili mít procesy rádi. Přemýšlíme nad nimi, testujeme, zavádíme a následně zase upravujeme. Procesy si doslova hýčkáme.

Img

Automatizujeme
a inovujeme

Už to zaznělo. Buď stavíme značku, nebo složitou technologii. Procesy a produkty jsou toho všeho přirozenou součástí. A velmi často použijeme složitou technologii k tomu, abychom vylepšili proces nebo posílili značku. Ušetřili náklady či získali konkurenční výhodu. Automatizace, digitalizace, práce s velkými daty a BI jsou náš denní chleba. Protože silná značka bez nejmodernějšího technologického zázemí bude brzy slabá značka.

Img

Zapojte se do digitální revoluce

kontaktujte nás