prohlédněte si živou stránku

GLAMORA

Inovativní brand beauty příslušenství a digitálních řešení.

Sdílejte: FB TW


Více o referenci GLAMORA

 1. 01

  Nápad

  Nebyl to ani tak nápad jako spíš potřeba. S rychle rostoucí RUSCONOU vyvstala potřeba doplňovat tu část sortimentu, která do přirozeného teritoria profesionální nehtové značky nezapadala. Co s tím? Doplnit mezery v sortimentu plejádou jiných značek nebo obsloužit klienty v nejvyšším možném standardu pod vlastním brandem? Existence značky GLAMORA jasně říká, která varianta vyhrála.

 2. 02

  Realizace

  FIXED, RUSCONA, nebo naše dřívější zapojení ve značkách iRobot či LIMO BAR nás naučily trpělivosti a metodické práci, naštěstí však nijak nepotlačily kreativitu a odvážnost. Spíš naopak. GLAMORA z toho těží a podpírá RUSCONU ze dvou stran. Do portfolia přináší vynikající doplňkové produkty typu desinfekční roztoky a gely, kamínky, bity nebo buničitou vatu, zároveň však vyvíjí inovativní digitální řešení, na které dosud nehtový a beauty svět nebyl vůbec zvyklý. Podívejte se např. na naše SAAS řešení GLAMORA Booking v produktech (viz. Menu).

 3. 03

  Dynamika

  Jsme s RUSCONOU na 6 trzích a přidáváme další. Pronikáme do nových kategorií produktů a také elektronicky, k tomu rozvíjíme unikátní SAAS řešení GLAMORA Booking, které aspiruje na nejmodernější a nejužitečnější online booking řešení pro nehtový a beauty segment na trhu. Ne středoevropském, ale světovém. Sky is not the limit.

  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek

Zapojte se do digitální revoluce

kontaktujte nás