prohlédněte si živou stránku

FIXED

Značka chytrého elektronického příslušenství.

Sdílejte: FB TW


Více o referenci FIXED

 1. 01

  Nápad

  Nás vrací zpět do roku 2013, kdy jsme začali společně s tehdy již významným českým distributorem mobilního příslušenství Recall s.r.o. koketovat s myšlenkou na vlastní značku skvělých doplňků pro chytré mobilní telefony a telefony obecně. U diskusí nezůstalo dlouho, o rok později jsme začali společně tvořit a vytvořili značku FIXER, ze které se následně vyklubal FIXED. A u toho jsme už zůstali. FIXED operativa, marketing a import běží v Českých Budějovicích, vlastní vývoj a R&D procesy pod taktovkou ADD ve Zlíně.

 2. 02

  Realizace

  Stavěli jsme na zelené louce a přestože jsme něco uměli, daleko víc jsme se toho naučili za pochodu. Vymýšleli jsme, experimentovali, iterovali. Dělali kroky vpřed, chvíli i běželi, ale občas i zakopli. FIXED vyrostl ve významný brand v kategorii mobilního příslušenství. Projděte se po parkovišti a za sklem aut uvidíte spoustu držáků na mobil FIXED. Podívejte se lidem do rukou a uvidíte parádní FIXED kožená pouzdra z Prostějova.

 3. 03

  Dynamika

  Je obrovská a ani Covid nás nezastaví. FIXED překročil hranice CEE regionu a jde do světa. Naše vlastní FIXED SMART řešení přepisuje hranice IoT světa a vyzývá ty největší světové hráče. Ekosystém, jemuž položila základy zcela nová mobilní aplikace a cloudové řešení, vkládá do rukou uživatelům i firmám nejchytřejší lokalizační a vyhledávací řešení. Které navíc perfektně spolupracuje s FIXED ruční koženou výrobou.


Zapojte se do digitální revoluce

kontaktujte nás