Weby a microsity sesterské firmy frontio

| Libor Zezulka

Každá firma či projekt má svůj vývoj. All Day Digital s.r.o. se v průběhu let vyvinul z digitální agentury na profesionálního byznys developera. Co začalo vývojem webu, pokračovalo často redefinicí celé značky, budováním obchodních kanálů, nastavováním procesů zákaznické péče atd. atd. Dělali jsme postupně stále méně projektů, ale delší dobu, často až do akvizice. Na plody naší práce a tedy i výnosy jsme si dokázali počkat.

Jelikož však milujeme kódování a programování a potřebujeme pro BD aktivity zázemí, rozhodli jsme se úzce specializovat. Veškerý webový vývoj, kódování a implementace nově převzala společnost Frontio NET s.r.o., do které majetkově vstoupil i zakladatel All Day Digital s.r.o. Libor Zezulka. Frontio NET poskytuje vysoce specializované a odborné služby v oblasti webového vývoje, kódování a implementace. Mrkněte na web frontia a zírejte. Níže vybrané reference frontia.

InsiaCare

Milujeme jednoduchost. Rádi řešíme složité úkoly a zpracováváme složité informace do jednoduchého a snadno pochopitelného výstupu. A proto nás bavil tento web. Moc.

Podívejte se na živý WEB

Zárukov.cz

Prodloužená záruka na vaši televizi, ledničku nebo třeba robotický vysavač za nejlepší cenu na trhu?  To zní jako dobrá nabídka. A to ještě nevíte, že prodlouženou záruku může mít i vaše auto. Zárukov má potenciál. A proto jsme se do něj pustili.

Podívejte se na živý WEB

H1K

Krásná, ale složitá práce s parádním výstupem. Postavit web pro špičkové architektonické studio není jednoduché. Architekti vidí svět jinýma očima a kladou důraz na každý detail. A to se potvrdilo i při navrhování webu studiu H1K. Po dlouhých týdnech jsme se dobrali výsledku, se kterým jsme všichni spokojení.

Podívejte se na živý WEB

IS Produkce

S IS Produkcí, neboli velezkušenou video produkcí, jsme jedna ruka. To se všeobecně ví. Borci z IS Produkce se podepsali pod spoustu firemních videí a televizních spotů. Jejich sláva dávno překročila hranice Moravy a šíří se dál, do Čech a na Slovensko. Kdo ví, kde se to zastaví. Pro IS Produkci jsme postavili web, který podle nás odpovídá tomu, co dělá a s jakým výsledkem.

screen-shot-2016-12-02-at-16-28-15

Podívejte se na živý WEB


Zapojte se do digitální revoluce

kontaktujte nás